З вересня зміняться правила надання гуманітарного житла в Чехії

В Центральночеському краї житло надаватимуть лише два KACPU.

З вересня зміняться правила надання гуманітарного житла в Чехії

З 1. 9. 2023 року надаватиметься державне гуманітарне житло, яке розміщене у Центральночеському краї лише через KACPU в Кладні та KACPU в Кутній Горі, повідомляє офіційний веб-портал для іноземців, які проживають або хочуть жити на території Чехії. 

Державне гуманітарне житло надається як первинна допомога особам, які рятуються від збройного конфлікту в Україні і ще не знайшли собі житло в Чеській Республіці.

Детальну інформацію про державне гуманітарне житло можете знайти на сторінці „Державне гуманітарне житло з 1 липня 2023 року“. Якщо ви хочете подати заяву на отримання державного гуманітарного житла в Центральночеському краї, зверніться до KACPU в Кладні або до KACPU в Кутній Горі. Державне гуманітарне житло в Центральночеському краї надається через вищезазначені KACPU та може бути надане в будь-якому населенному пункті цього регіону в залежності від вільних місць.

Якщо ви вже маєте житло і вам потрібно лише подати заяву на тимчасовий захист, зверніться до KACPU за місцем вашого проживання.