Запровадили нові правила запису в електронну чергу до консульств України в інших країнах

Авторизація через Дія.Підпис повинна унеможливити бронювання вільних слотів перекупниками.

Запровадили нові правила запису в електронну чергу до консульств України в інших країнах

Українці в інших країнах тепер будуть по-новому записуватися в електронну чергу до консульських установ для отримання консульських послуг.

Як повідомляє mfa.gov.ua, з 15 листопада 2023 року МЗС України оновило механізм авторизації під час запису до електронної черги до консульств.

“З метою покращення доступу до консульських послуг, вашої безпеки та щоб унеможливити випадки кібершахрайства, запис до електронної черги відбуватиметься за умови електронної ідентифікації відвідувача, за допомогою е-підписів (на файловому, хмарному чи інших захищених носіях), Дія.Підпис та BankID НБУ. Електронна ідентифікація забезпечується через платформу ID.GOV.UA. Просимо Вас заздалегідь підготуватися до використання засобів електронної ідентифікації”, - йдеться в повідомленні МЗС.

Простіше кажучи, авторизація через Дія.Підпис чи інші способи електронних підписів повинна унеможливити бронювання вільних слотів перекупниками, які продавали місця в е-черзі. Як буде на практиці, покаже час. У МЗС попередили, що, оскільки записи створені у попередній версії електронної черги, були перенесені до оновленої, ефект від впровадження нового механізму авторизації буде дещо відкладеним.

Нагадаємо, тепер квитки на потяг №67/68 “Київ-Варшава” можна буде купувати також тільки після верифікації через “Дія.Підпис”.