Естонія не зможе прийняти нову хвилю українських біженців, перенаправить їх до Фінляндії

Естонія направила допомогу Україні для відновлення енергетичної інфраструктури та створення умов, за яких людям не треба було б їхати з країни.

Естонія не зможе прийняти нову хвилю українських біженців, перенаправить їх до Фінляндії

Поки в Естонії не було нової хвилі українських біженців, але країна буде не в змозі допомагати новоприбулим на тому ж рівні, як раніше, оскільки в країні більше немає житла та роботи, сказала прем'єр-міністр Кая Каллас, додавши, що Фінляндія може допомогти краще. Про це вона заявила 6 грудня на радіостанції "Радіо 4", повідомляє err.ee.

Каллас розповіла, що, судячи з останніх подій в Україні, скоро передбачається наступна хвиля біженців. Вона повідомила про розмову з Фінляндією про неможливість і надалі допомагати біженцям, і «фіни сказали, що вони можуть приймати більше біженців».

Каллас додала, що Естонія направила допомогу Україні для відновлення енергетичної інфраструктури та створення умов, за яких людям не треба було б їхати з країни.

Вона зазначила, що пишається естонцями, які допомагають українцям: «Звичайно, що все має межі, і якщо ми просто більше не в змозі приймати людей, тому що в нас тут немає більше житла і роботи, є інші, які можуть зробити більше».