Кількість українських біженців, які прибувають до Естонії через Росію, збільшалася

Щодня на Нарвський прикордонний пункт прибуває понад сто громадян України.

Кількість українських біженців, які прибувають до Естонії через Росію, збільшалася

Керівник Нарвського прикордонного пункту Марек Лійва повідомив, що останніми днями збільшилася кількість українських біженців, які в'їжджають до Естонії з Росії, і щодня на Нарвський прикордонний пункт прибуває понад сто громадян України. Мер Нарви Катрі Райк також підтвердила, що кількість тих, хто перетинає кордон, зростає, пише delfi.ee.

„За їхніми словами, їм доводилося дуже довго чекати на російському кордоні. Повідомляється, що на боці Росії в черзі вже кілька днів стоять сотні біженців, - розповідає Лійва.

За словами Райка, у місті кажуть, що на російському кордоні багато машин, що пасажири іноді їх кидають і далі йдуть пішки. Мер додала, що люди переходять кордон з великими валізами, і звук коліщатків цих валіз постійно чутний у неї в кабінеті.

Райк також повідомила, що місто працює спільно з Департаментом соціального страхування, вже організовано інформаційний намет для біженців, вони також мають можливість запросити ночівлю в Нарвському молодіжному центрі.

За словами Лійви, біженці прибувають дуже втомленими та замерзлими після довгого очікування. "Після звичайного прикордонного контролю ми надаємо їм їжу та питво, якщо вони цього потребують, і тепле місце для проживання доти, поки вони не вирішать рухатися далі або поки за ними не приїдуть", - додав він.