Останні 30 українських біженців залишаються на поромі-гуртожитку в Естонії

Договір на оренду порома спливає за тиждень.

Останні 30 українських біженців залишаються на поромі-гуртожитку в Естонії

Близько 30 українських біженців проживають на поромі Isabelle, який використовується як пункт тимчасового розміщення в Таллінні, за тиждень до закінчення договору з його власником. Такі дані Департаменту соціального страхування Естонії 31 травня публікує ERR.

"Зараз на поромі проживає менше 30 осіб, які найближчим часом переїдуть на постійне місце проживання", - повідомили у департаменті.

Також естонські служби повідомляють, що потік біженців у країну практично вичерпався. 30 травня у пунктах тимчасового розміщення було лише 111 військових біженців.

Нагадаємо, пором «Isabelle» був орендований естонською державою у судноплавної компанії Tallink Group на період до 1 липня 2023 року, після чого судно буде здано в оренду до Канади. Останні біженці мають залишити пором до 8 червня.

Згідно зі статистикою, з квітня 2022 року на поромі «Isabelle» було загалом розміщено 6590 біженців. Після закінчення терміну надання тимчасового притулку бажаючі залишитися в Естонії повинні самостійно знайти собі житло