Переважна більшість поляків підтримують допомогу Україні

80,4% опитаних ставляться до політики та дій власного уряду позитивно.

Переважна більшість поляків підтримують допомогу Україні

Переважна більшість громадян Польщі підтримує дії партії влади "Право і справедливість" та уряду з підтримки України на міжнародній арені.

Про це свідчить опитування агенції United Surveys для порталу Wirtualna Polska.

Респондентів запитали, як вони оцінюють "політику і дії уряду "Права і справедливості" на міжнародній арені щодо підтримки України і допомоги їй у досягненні перемоги у війні з Росією".

Згідно з результатами, до 80,4% опитаних ставляться до політики та дій позитивно, зокрема 32,5% – "безумовно добре", а майже половина респондентів, 47,9%, –"радше добре".

Протилежну думку висловили 11,1% респондентів. З них 9,2% вважають, що "ПіС" поводиться в цьому питанні "радше погано", і лише 1,9% опитаних пішли ще далі, заявивши, що ці дії слід оцінювати "однозначно погано".

Ще 8,5% респондентів у Польщі не змогли визначитися з відповіддю.

"Такі однозначні результати опитування є надзвичайно рідкісними, що також показує, наскільки великою є підтримка створення коаліції проти російських окупантів. І польський уряд, безсумнівно, відіграв у цьому одну з найважливіших ролей", – прокоментували результати опитувань у статті Wirtualna Polska.

Опитування проводилося 3-5 лютого за методикою CAWI&CATI (інтерв'ю з використанням інтернет-засобів і телефона відповідно) в пропорції 50/50.