Підтримка прийому українських біженців впала в Естонії до найнижчого рівня

З кінця лютого 2022 року Естонія прийняла понад 68 тисяч українських військових біженців.

Підтримка прийому українських біженців впала в Естонії до найнижчого рівня

Підтримка прийому українських військових біженців серед мешканців Естонії впала до найнижчого рівня за 12 місяців, пише ERR.

У лютому 67% мешканців вважали, що держава у разі потреби має приймати українських військових біженців, випливає з опитування, проведеного фірмою Turu-uuringute на замовлення Державної канцелярії.

Проти прийому Естонією українських біженців у лютому були 24 відсотки респондентів, решта не змогла висловити думку щодо цього.

Серед естонців прийом українських біженців у лютому підтримували 76%, серед неестонців – 48%. Не підтримували – 17% та 38% відповідно. 6% естонцям і 14% неестонцям було важко відповісти.

За повідомленням Держканцелярії, підтримка прийому українських військових біженців серед усіх мешканців країни впала до найнижчого рівня за 12 місяців.

У грудні, коли проводилося попереднє аналогічне опитування, 73% респондентів підтримували прийом державою українських військових біженців проти були 21%. Ще 6% тоді не змогли висловити думку.

У лютому 66% жителів Естонії підтримували військову допомогу союзників України (85% естонців, 27% представників інших національностей), 80% підтримували надання гуманітарної допомоги Україні (88% естонців, 64% представників інших національностей), 69% вважали, що Естонія має підтримувати післявоєнне відновлення України (80% естонців, 47% представників інших національностей), а 61% підтримували санкції проти Росії, навіть якщо це спричинить помітне зростання цін на енергію та продукти харчування в Естонії (79% естонців, 25% представників інших національностей).

З кінця лютого 2022 року Естонія прийняла понад 68 тисяч українських військових біженців.