Польський футбольний клуб покарає фанатів за антиукраїнські банери

Фанати під час матчу вивісили банери з написами: «Українці вбивали дітей на Волині» та «80 років ганебної мовчанки позаду. Волинь-43».

Польський футбольний клуб покарає фанатів за антиукраїнські банери

Польський футбольний клуб "Шльонськ" збирається заборонити відвідувати матчі вболівальникам команди, які вивісили антиукраїнські банери під час матчу чемпіонату країни проти "Заглембе". Про це повідомляє Sport.pl.

«Відеозаписи із камер, встановлених на стадіоні, аналізуються. Як організатор ми можемо подати заявку на заборону для відвідування стадіону для тих людей, яких можна ідентифікувати. Щодня ми тісно співпрацюємо як з Польською футбольною асоціацією, так і з Ekstraklasa SA (вища ліга чемпіонату Польщі), спільно працюючи над підвищенням безпеки та кращою організацією матчів на стадіонах. Заявляємо про відкритість до співпраці та діалогу з метою спільної протидії несумлінним практикам», — заявили у «Шльонську».

Інцидент трапився 29 липня під час матчу другого туру чемпіонату Польщі. Фанати команди з Вроцлава вивісили банери з написами «Українці вбивали дітей на Волині» та «80 років ганебної мовчанки позаду. Волинь-43». У «Шльонську» заявили, що ці банери не відображають позиції клубу.

Уболівальники клубу з Вроцламу вже не вперше вивішують антиукраїнські банери. Минулого сезону у грі 22-го туру з «Льохом» фанати «Шльонська» вивісили на трибуні банер із фразою «Це не наша війна» та перекресленим тризубцем. За цей інцидент клуб було оштрафовано. Крім того, восени минулого року під час одного з матчів уболівальники вивісили банер із написом «Ні українізації Польщі».