Скандал у Польщі. Працівниця пошти хизується тим, що "кошмарить" українців

Працівниця пошти у відеопрограмі розповіла, як вона принижує українців, які приходять скористатись послугами поштового відділення.

Скандал у Польщі. Працівниця пошти хизується тим, що "кошмарить" українців

У Польщі працівниця пошти у відеопрограмі розповіла, як вона принижує українців, які приходять скористатись послугами поштового відділення. Більше того, жінка сказала, що про це знають і її співробітниики, і навіть керівництво начебто підтримують її в цьому

Шокуючий запис телефонної розмови працівниці польської пошти з вулиці Яблечної у Вроцлаві прозвучав у програмі, яку веде радикал Войцех Ольшанський. На записі жінка каже, що переслідує людей українського походження, які приходять до її пошти.

Як інформує Центр моніторингу расистської та ксенофобської поведінки у Facebook, жінка на ім'я Маріола повідомила, що її директорка допомагала їй переслідувати українців.

На записі, який вже передали в прокуратуру, поштарка Маріола із задоволенням розповідає, як вона принижує і "кошмарить" українців. Маріола є членом проросійської праворадикальної організації "Камрацтво".

На понад 10-хвилинному записі, який отримав Центр, жінка стверджує, що вона тривалий час переслідує українців і що інші співробітники та керівництво це знають і сприймають, а директорка навіть підтримує її в цих огидних расистських діях.

Центр моніторингу расистської та ксенофобської поведінки повідомив керівництво Польської Пошти про випадок і подав повідомлення про злочин до Окружної прокуратури у Вроцлаві.

Пошта вже відреагувала на расизм. "Після того, як ми виявили, що група проросійських фашистів переслідує українців на пошті у Яблечній у Вроцлаві, Poczta Polska негайно вжила заходів", – написав Центр. Зокрема, Польська Пошта зазначила, що передала інформацію кадровому відділу і перевірятиме викладені факти.