У Німеччині хочуть скоротити допомогу українцям, які не бажають працювати

Менше 20% українців, які живуть у Німеччині, мають роботу.

У Німеччині хочуть скоротити допомогу українцям, які не бажають працювати

Німеччина – лідер за кількістю переселенців з України. Країна забезпечила тимчасовий захист понад 1 мільйону біженців. Багато хто залишається в країні, користуючись соціальними пільгами. Але працевлаштовуватись хочуть не всі, пише Bild.

Голова парламентської фракції ХДС у Бундестазі та ексміністр транспорту Німеччини Александр Добриндт вважає, що система виплат для українських біженців неправильна. Він підкреслив, що деякі з них віддають перевагу соціальним виплатам замість пошуку роботи.

Німецький політик вважає, що систему виплат потрібно міняти. Зокрема пропонує скоротити виплати тим, хто не йде працювати.

Менше 20% українців, які живуть у Німеччині, мають роботу. У Нідерландах цей показник перевищує 70%, у Польщі ще більший. Це свідчить про те, що Німеччина пропонує неправильні стимули, заявив Олександр Добриндт.

Він додав, що головний акцент має бути на тому, щоб запропонувати кожному дорослому українському біженцю роботу. А якщо вони відмовляються від неї, соціальні виплати мають бути зменшені.