У Польщі українки шиють одяг для військових

Щоб не сидіти вдома, не плакати і не хвилюватися, що в Україні відбуваються справді жахливі речі.

У Польщі українки шиють одяг для військових

Українки Тарнова, що в Малопольському воєводстві, не покладаючи рук, роблять маскувальні сітки, шиють кашкети, тактичні сидіння. Це все передають на передову українським воїнам, пише  gazetakrakowska.pl.

У кожній партії допомоги від українок на бійців чекають малюнки від дітей та саморобні листівки. Волонтерка Оксана Голеш каже, що захисники воюють передусім заради дітей, тому від них найбільше і чекають подарунків.

Штаб українських волонтерок розташований в гуртожитку на вул. Святої Анни. Тут також живуть біженці з України.

"Ми збираємося тут, щоб не сидіти вдома, не плакати і не хвилюватися, що в Україні відбуваються справді жахливі речі", – каже одна з волонтерок Оксана Голеш.

Жінка сама відвозить військовим, які стоять в Запорізькій та Донецькій областях, зроблені її подругами речі - снайперський одяг, тактичні сидіння, рукавиці, маскувальні сітки, носилки для поранених і свічки.

Нещодавно військові замовили сукняні рибальські кашкети, щоб захищали їх від сонця. Також українки шиють синій одяг для морської піхоти, зелений одяг для військових, які дислокуються в лісі, і коричневий для тих, хто воює в полях.