У українців виникають проблеми з перетином кордонів Латвії та Естонії

Йдеться про людей, які намагаються евакуюватися до Європи через територію Росії та Білорусі.

У українців виникають проблеми з перетином кордонів Латвії та Естонії

Багато українців, що тікають від війни, знайшли притулок у країнах Євросоюзу, у тому числі в Естонії та Латвії. Проте деякі категорії зіштовхнулися зі складнощами під час спроби перетнути кордон із цими державами.

Як повідомляє ВВС, останнім часом почастішали проблеми у людей, які намагаються евакуюватися до Європи через територію Росії та Білорусі через недоступність інших коридорів, а також про тих громадян України, які з якихось причин до війни перебували в РФ, а зараз намагаються виїхати.

Як приклад наводиться нещодавній випадок, коли громадянину України 1991 року народження відмовили як у в'їзді до Латвії на пункті пропуску «Урбани-Сілене», так і у спробі запиту політичного притулку та зверненні щодо надання міжнародного захисту. Українець намагався виїхати з Білорусі, де влада оформила йому заборону на в'їзд. Чоловік уже більше доби перебуває у нейтральній зоні.

Представники однієї з волонтерських організацій заявили, що «європейські структури ігнорують проблему недопуску деяких українців уже дуже тривалий час».