У Варшаві відкрили ще один пункт прийому заяв на карту побиту

Його відкрили для зменшення черг на оформлення документів для легального перебування в Польщі.

У Варшаві відкрили ще один пункт прийому заяв на карту побиту

У Варшаві відкрили додатковий пункт обслуговування іноземців. Тут можна подати заяву на отримання дозволу на постійне або тимчасове проживання та отримання статусу довгострокового резидента ЄС, пише ukrayina.pl.

Новий пункт обслуговування іноземців діє за адресою Ал. Єрозолімськіx, 28. Його відкрили для зменшення черг на оформлення документів для легального перебування в Польщі.

Зареєструватися на візит до пункту обслуговування іноземців можна через Портал іноземців inPOL або написати лист на електронну адресу [email protected].

У листі необхідно вказати дані про осіб, на яких подаються заяви:

  • ім’я та прізвище іноземця; 
  •  громадянство; 
  • номер паспорта; дійсного на даний момент, дозвіл на проживання (віза видана польськими органами, польська карта на проживання , віза видана іншою державою Шенгену, безвізовий режим, нелегальне перебування); 
  • дату легального перебування іноземця.

Крім того, необхідно вказати імена та прізвища членів сім’ї іноземця, щодо яких будуть подаватися заяви, номери паспортів і дати легального перебування. Додатково слід вказати свій контактний телефон,а також ім'я та прізвище довіреної особи.

Протягом трьох робочих днів на електронну адресу заявника надійде інформація про термін для подачі заяв.

Мазовецька воєводська адміністрація наголошує, щоб заявники надавали достовірні дані. Адже відомство залишає за собою право відмовити в прийомі заяв від іноземців, які надали неправдиві дані під час запису.

Зареєстровані особи повинні з'явитися за 10 хвилин перед запланованим візитом і підійти до вказаного кабінету. Запізнення більше 5 хвилин може привести до відмови в прийомі документіві.

Окрім пункту на Ал. Єрозолімських, 28, заявки на отримання дозволу на тимчасове проживання можна подати на вул. Маршалкoвській, 3/5 та на площі Банковій, 3/5 (вхід G). Заяви на видачу посвідки на постійне проживання та довгострокового резидента ЄС приймаються тільки в пункті обслуговування за адресою вул.Круча 5/11.

У разі скасування візиту потрібно повідомити про це через веб-форму https://kontaktwsc.mazowieckie.pl