Українці подякували Естонії за підтримку

Конгрес українців Естонії подякував прем'єр-міністру та естонському народу за підтримку України у боротьбі з російською агресією.

Українці подякували Естонії за підтримку

Конгрес українців Естонії подякував прем'єр-міністру Каю Каллас та естонському народу за сильну підтримку України у боротьбі з російською агресією.

Конгрес українців Естонії надіслав Каї Каллас лист подяки.

«Висловлює Вам свою глибоку повагу та подяку за Вашу безперечну та послідовну підтримку України у всіх сферах. Це особливо цінно зараз, коли державності України загрожує велика небезпека, що виникла внаслідок російської агресії», - заявив конгрес і наголосили, що саме Естонія була однією з перших країн, яка надала Україні оборонну допомогу, і сьогодні вона залишається на першому місці за обсягом військової допомоги на душу населення.

У листі також подякували Естонії за допомогу у відновленні Житомирської області, де, наприклад, було збудовано перший в Україні модульний дитячий садок.

«Десятки тисяч українців, зокрема багато дітей, були тепло прийняті та отримали притулок в Естонії. Українці надзвичайно вдячні естонському уряду за створення двох шкіл для дітей українських біженців, які тепер мають можливість продовжити освіту, в тому числі рідною мовою», - написав конгрес.

Українці також висловили подяку за позицію Естонії та Каї Каллас на саміті НАТО у Вільнюсі.  Конгрес висловив сподівання, що позиція Каї Каллас і надалі впливатиме на євроатлантичну сім'ю у напрямку ефективної та предметної співпраці, яка зрештою призведе до вступу сильної, незалежної та процвітаючої України до ЄС та НАТО.

«Своєю позицією та реальною підтримкою Естонія наближає фактичну перемогу та забезпечить справедливий та міцний світ для України та всієї Європи», - підсумував Конгрес українців Естонії.