Українцю у Польщі загрожує вісім років в'язниці за організацію нелегальної міграції

Затриманий 29-річний громадянин України брав від 200 до 1000 євро за організацію і нелегальне перевезення мігрантів від польсько-білоруського кордону до Західної Європи.

Українцю у Польщі загрожує вісім років в'язниці за організацію нелегальної міграції

Польські прикордонники затримали ще одного організатора нелегальної міграції — громадянина України. Він організував перевезення мігрантів від кордону з Білоруссю на Захід і заробляв на цьому. Його взяли під варту. Чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі, повідомили у Прикордонній службі Польщі.

29-річного громадянина України затримали в квартирі у Мазовєцькому воєводстві співробітники Підляського відділення Прикордонної служби. На записі, оприлюдненому прикордонниками, зафіксований момент затримання — офіцери виламали двері та повалили підозрюваного.

За висновками слідства, затриманий українець заробляв на координації та організації перевезень нелегальних мігрантів від польсько-білоруського кордону до країн Західної Європи. Як розповів хорунжий Конрад Швед із Головної комендатури Прикордонної служби Польщі, тарифи на перевезення коливалися від 200 до 1000 євро за особу, завдяки чому український громадянин отримував значні прибутки від незаконних дій.

Під час обшуку за місцем проживання чоловіка виявлено 11 платіжних карток, три ноутбуки, планшет, п’ять мобільних телефонів та SIM-карти різних мереж. Також вилучено пакетик із 0,6 грамами марихуани.

29-річному чоловіку висунули підозру в участі в організованому злочинному угрупованні та організації незаконного перетину кордону. Йому загрожує позбавлення волі на строк до восьми років.

Заходи проти організаторів нелегального перетину польського кордону проводяться по всій країні.