В Естонії звільнили музиканта, який закликав до насильства над українцями

Щодо нього вже порушено справу.

В Естонії звільнили музиканта, який закликав до насильства над українцями

В Естонії музиканта Сергія Крутіхіна, який розпалював ненависть у прямому ефірі TikTok та заявляв, що підтримує вбивства в Україні, звільнили з роботи. У вівторок представник ONOFF заявив Postimees, що Крутіхіну зробили попередження, але вчора ввечері роботодавець підтвердив, що все ж таки розірвав трудовий договір з Крутіхіним через втрату довіри.

Сергій Крутіхін, лідер місцевого музичного гурту «Mей-Дей» розмістив у TikTok відео, де прямо заявив, що підтримує вбивства в Україні та російську військову агресію проти України.

У відео музикант закликав до насильства за етнічною ознакою: «**аш-**аш українців. Які там українці? Там не українці. Я підтримую вбивства в Україні через те, що Україна вбиває в Росії. Слава Росії!".

Сам Крутіхін, коментуючи своє відео в TikTok, сказав, що це уривок з приватного ефіру, який не був призначений для широкої аудиторії, а на ефір його спровокували в соціальних мережах.

За словами начальника служби ведення справ Іда-Хар'юського відділення поліції Інни Тоатер, стосовно Крутіхіна вже порушено справу у зв'язку з попередніми відео. Поліція порушить ще одну кримінальну справу за агресивні висловлювання у новому відео.