Польське місто скасовує безкоштовний проїзд для українців

У Торуні з наступного місяця біженці з України самі платитимуть за проїзд у міському транспорті. 

Польське місто скасовує безкоштовний проїзд для українців

У мерії польського міста Торунь повідомили, що з наступного місяця біженці з України самі платитимуть за проїзд у міському транспорті. Досі безкоштовні квитки для українців фінансувалися з міського бюджету.

Скасування безкоштовного проїзду для громадян України відбудеться одночасно із подорожчанням вартості проїзду в громадському транспорті міста, повідомляє ukrayina.pl.

Листопад стане останнім місяцем фінансування місячних квитків на громадський транспорт для біженців, які зупинилися у місті Торунь. До цього безкоштовний проїзд для українців викликав суперечки. Мовляв, квитки у громадському транспорті незабаром подорожчають, а українці на собі цього не відчують. Тож мерія Торуня повідомила, що за них тепер платитимуть всі.

Ціни у громадському транспорті міста зростуть з 1 січня 2023 року. У міській раді це пояснюють подорожчанням на паливному ринку, необхідністю дбати про бюджет міста та підвищенням мінімальної зарплати.

За повний квиток треба буде заплатити не 3,40, як раніше, а 3,80 злотих. Пільговий квиток замість 1,70 коштуватиме 1,90 злотих.