Польське місто скасовує безкоштовний проїзд для українців

У Торуні з наступного місяця біженці з України самі платитимуть за проїзд у міському транспорті.

Польське місто скасовує безкоштовний проїзд для українців

У мерії польського міста Торунь повідомили, що наступного місяця біженці з України самі платитимуть за проїзд у міському транспорті. Досі безкоштовні квитки для українців фінансувалися з міського бюджету.

Скасування безкоштовного проїзду для громадян України відбудеться одночасно із подорожчанням вартості проїзду в громадському транспорті міста, повідомляє ukrayina.pl.

Листопад стане останнім місяць фінансування місячних квитків на громадський транспорт для біженців, які зупинилися біля міста Торунь. До цього безкоштовний проїзд для українців викликав суперечки. Мовляв, квитки у громадському транспорті скоро подорожчають, а українці на собі цього не відчують. Тож мерія Торуня повідомила, що за них тепер платитимуть усі.

Ціни на громадському транспорті міста зростуть з 1 січня 2023 року. У міській раді це пояснюють подорожчанням палива, необхідністю піклування про бюджет міста та підвищенням мінімальної зарплати.

За повний квиток треба буде заплатити не 3,40, як раніше, а 3,80 злотих. Пільговий квиток замість 1,70 коштуватиме 1,90 злотих.