Airbnb знову надає безкоштовне житло у Варшаві для біженців з України

Щоб звернутись по допомогу з тимчасовим житлом, треба написати на електронну пошту або зателефонувати.

Airbnb знову надає безкоштовне житло у Варшаві для біженців з України

Сервіс Airbnb за підтримки польського відділу Міжнародної організації з міграції (IOM) знову надає безкоштовне тимчасове житло для біженців з України, які прибули після 24 лютого 2022 року.

Як пoвідoмляєYavp.pl, цього разу пропозиція безкоштовного житла доступна виключно у Варшаві.

Щоб звернутись по допомогу з тимчасовим житлом, треба написати на електронну пошту[email protected]або зателефонувати на номер+48 22 490 20 44.

Безкоштовне житло надаватимуть на: 

  • екстрене або транзитне перебування до 6 ночей;
  • короткотермінове перебуванні на 8-29 ночей; 
  • подовжене перебування (тільки у виняткових ситуаціях після погодження з власником житла) від 30 до 90 днів, але не довше, ніж до 28 лютого 2023 року.

Скористатися з пропозиції можуть виключно особи, які прибули до Польщі після 24 лютого 2022 року й раніше не користувалися безкоштовним житлом від Airbnb.

У рамках допомоги тимчасове безкоштовне житло надаватимуть тільки жінкам (в тому числі з дітьми) або ж, як виняток, чоловікам вразливих категорій (пенсіонери, особи з інвалідністю або хронічними захворюваннями).

Нагадаємо, раніше Міжнародна організація United for Ukraine після кількамісячної перерви також відновила програму пошуку тимчасового житла в Європі для українських біженців.