Biedronka знов роздає карти на 900 злотих для біженців з України

Одна родина може отримати не більше 1 картки.

Biedronka знов роздає карти на 900 злотих для біженців з України

Фонд мережі супермаркетів Biedronka оголосив про запуск чергового етапу допомоги нужденним під назвою “Witamy i pomagamy - zakupy”.

Як повідомляє Yavp.pl, програма передбачає роздачу карток, за допомогою яких можна буде зробити закупи в будь-якому з магазинів мережі Biedronka на суму 900 зл. Одна родина може отримати не більше 1 картки.

Картки видаватимуть в Консультаційних пунктах Центру підтримки іммігрантів і іммігранток у Гданську та Тчеві. Дату відбору визначатимуть індивідуально спеціалісти Центру після перевірки заяв.

Хто може подати заявку на картку? Люди в скрутному матеріальному становищі, без постійного джерела доходу, які прибули до Польщі з України (напряму чи з іншої країни) після початку війни в Україні 24 лютого 2022 року. Заявниками не обов'язково повинні бути громадянами України!

Право на отримання картки в першу чергу мають:

  • люди старше 60 років;
  • вагітні жінки;
  • один з батьків/опікунів, який самостійно виховує більше двох дітей;
  • батьки/опікуни людини з інвалідністю;
  • люди з інвалідністю (поторібно мати польську або українську довідку, за відсутності документів – письмова заява особи).

Щоб оформити картку треба заповнити форму до 16 січня 2023 року.

Людей, яких оберуть для отримання картки, проінформують за допомогою SMS або електронною поштою (згідно інформації в заявці) з 17.01.2023 до 22.01.2023.

Уважно заповнюйте форму! Якщо ви введете неправильний номер телефону або адресу електронної пошти – ви не отримаєте відповідь.

З повними правилами програми допомоги можна ознайомитись тут.

Кількість карток обмежена. Заповнення форми не означає отримання картки.