Біженці з України в Білорусі можуть отримати матдопомогу через пошту

Щоб отримати виплату, потрібно звернутись до офісу Білоруського Червоного Хреста.

Біженці з України в Білорусі можуть отримати матдопомогу через пошту

Сім'ї біженців з України почали отримувати соціальну допомогу на дітей через поштові грошові перекази, повідомили у представництві ЮНІСЕФ (Дитячого фонду ООН) у Білорусі.

"Щоб отримати виплату, потрібно звернутися до офісу Білоруського Червоного Хреста, і після подання заяви забрати гроші в будь-якому відділенні "Білпошти", - пояснили в ЮНІСЕФ.

Там наголосили, що фонд має давню практику співпраці з національними поштовими операторами по всьому світу. Пошта допомагає розповсюджувати важливу інформацію про профілактику захворювань, передавати грошову допомогу.

Допомогу можуть отримати сім'ї з дітьми до 18 років, які приїхали до Білорусі з України у 2022 чи 2023 роках. Мінімальна сума – 525 рублів. Вона залежить від того, наскільки багаточисельна сім'я.

Окрім цієї програми ЮНІСЕФ та Червоний Хрест створили інформаційні пункти для біженців та мігрантів. Також організовано психологічну підтримку, оздоровчі табори, підготовку до школи. Біженцям дають ваучери на купівлю речей першої необхідності. Їм надають гуманітарну допомогу.