Де знайти безкоштовні онлайн-курси польської мови

Курси, на яких є можливість вивчити мову без необхідності бути присутнім.

Де знайти безкоштовні онлайн-курси польської мови

Чимало українських біженців хотіли би займатися польською мовою онлайн. Видання ukrainianinpoland.pl зібрало курси, на яких є можливість вивчити мову без необхідності бути присутнім.

Безкоштовні заняття від lingohut

Сайт lingohut надає 125 безкоштовних онлайн-уроків. На них можна навчитися базовим речам, таким як привітання, назви тварин, а також граматичні речі. Всі уроки озвучені носіями мови й головне – це все безкоштовно.

Для того, щоб вчитися на цьому сайті, не потрібно реєструватися або підписувати контракт. Заняття цілком у вільному доступі, тож будь-хто може почати займатися польською. На сайті є багато мовних версій, тож ви можете обрати будь-яку зручну для вас. Українська мова також є.

А якщо ви хочете вивчити іншу, то ви також матимите на це можливість. Адже на сайті можна навчитися не тільки польської мови. Крім того, на сайті також передбачені тести для закріплення вивченого.

Безкоштовний курс польської мови від polskijazyk.pl

А от для того, щоб почати вивчати польську мову на сайті polskijazyk.pl, вам потрібно попередньо зареєструватися. Але після цього ви отримаєте доступ до безкоштовних занять.

Наразі на цій платформі можна вивчити польську мову з нуля до рівня В1. А інтерфейс сайту доступний українською та російською мовами. Тож ви зможете обрати зручну для себе версію.

На курсі ви навчитеся базовим речам та зможете більш впевнено розмовляти польською мовою. Тому мовний бар’єр більше не буде для вас проблемою. 

Безкоштовний курс польської мови від ESKK

На сайті ESKK ви знайдете безкоштовні курси польської мови. Тут ви навчитеся базовій граматиці, лексиці та словам, без яких неможливо обійтись у повсякденному житті.

Уроки доступні цілодобово, тож ви можете навчатися у будь-який зручний для вас час. Крім того, ви також знайдете на сайті збірник вправ. Це дуже зручно, адже таким чином ви зможете закріпити отримані знання. Усього на сайті виставлено 32 уроки.

Безкоштовний онлайн-курс від Інституту лінгвістики

Також у вас є можливість вивчати польську мову безкоштовно завдяки курсу від Інституту лінгвістики. Для цього потрібно зареєструватися на платформі. Реєстрація доступна за цим посиланням.

За допомогою цього курсу ви зможете швидко навчитися основам польської мови. Крім того, ви зрозумієте нюанси граматики. Під час курсу у вас буде можливість постійно підтримувати електронний зв’язок з викладачами, тож, якщо у вас виникнуть питання, ви зможете сміливо їм писати.

Безкоштовний онлайн-курс від Кleks

На сервісі Кleks ви можете вивчити польську з нуля до рівня А2. І це все абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно лише зареєструватися. Реєстрація доступна за цим посиланням.

Навчання відбувається безкоштоно, але за бажанням ви можете підтримати проект. Для цього на сайті вказані спеціальні реквізити.

Під час навчання ви дізнаєтеся початкові основи граматики та навчитеся розмовляти польською мовою у повсякденні. Крім того, на платформі проводяться тестування, тож ви зможете закріплювати свої знання.