Деякі міжнародні квитки тепер можна купити тільки через онлайн-сервіси Укрзалізниці

Компанія заявила про додаткові кроки по боротьбі з квитковими шахраями.

Деякі міжнародні квитки тепер можна купити тільки через онлайн-сервіси Укрзалізниці

Сьогодні Укрзалізниця заявила про додаткові кроки по боротьбі з квитковими шахраями. Це ще один удар по перекупницьких схемах: з 26 липня Укрзалізниця розширює перелік напрямків, квитки на які будуть доступні виключно онлайн. Відтепер, цей перелік охопить нічні сполучення до/з найбільш популярних міжнародних хабів — Перемишля та Хелма, – попереджає Укрзалізниця.

Квитки на ці напрямки будуть доступні виключно через електронні канали продажу: власний мобільний застосунок, офіційні чат-бот та веб-сайт

Водночас для протидії зловживанням компанія переглядає процедуру повернення: квитки на рейси далекого сполучення польського напрямку повертатимуться виключно претензійним порядком через каси. Таким чином національний перевізник забезпечуватиме максимальну прозорість, не допускаючи можливих зловживань із покупкою, поверненням та перепродажем квитків.

Отже, продаж міжнародних рейсів Укрзалізниці з 26.07 відбуватиметься наступним чином:

  • Поїзди 23/24 та 19/20 Київ-Хелм — продаж через онлайн-сервіси Укрзалізниці, повернення у претензійному порядку через каси. 
  • Поїзд 93/94 Харків-Хелм — продаж через онлайн-сервіси Укрзалізниці, повернення у претензійному порядку через каси. 
  • Поїзди 53/54 та 89/90 Київ-Перемишль — продаж через онлайн-сервіси Укрзалізниці, повернення у претензійному порядку через каси. 
  • Поїзд 36/35 Одеса-Перемишль — продаж через онлайн-сервіси Укрзалізниці, повернення у претензійному порядку через каси. 
  • Поїзд 32/31 Запоріжжя-Перемишль — продаж через онлайн-сервіси Укрзалізниці, повернення у претензійному порядку через каси. 
  • Поїзд 73/74 Харків-Перемишль — продаж через онлайн-сервіси Укрзалізниці, повернення у претензійному порядку через каси. 
  • Поїзд №67/68 Київ-Варшава — продаж тільки через мобільний застосунок Укрзалізниці, повернення претензійне через каси. 
  • «Інтерсіті+» №705/706, 715/716 Київ-Перемишль — продаж через усі онлайн-сервіси, повернення можливе онлайн. 
  • Поїзд №351К/351Л Київ-Кишинів — продаж через усі онлайн-сервіси, повернення можливе онлайн. 
  • Поїзди №749/149 Київ-Відень, №140/149 Чоп-Відень, №961/962, 963/964 Мукачево-Кошице, №31, 33/34 Мукачево-Будапешт – квитки реалізовуються і повертаються через каси (інтеграція із партнерами-залізницями цих країн ще триває).

Усі міжнародні рейси Укрзалізниці мають глибину продажу 20 діб. Продажі на найбільш ажіотажний поїзд №67/68 Київ-Варшава стартуватимуть щодня о 09:00, на всі інші напрямки щодня о 08:00. Також Укрзалізниця чітко визначає час потрапляння в онлайн-продаж квитків після повернення пасажирами: місця, повернуті пасажирами більше ніж за добу до відправлення поїзда, повертатимуться у продаж о 10:00 за 2 доби до відправки;  місця, здані пасажирами в добу відправлення поїзда, повертаються у відкритий продаж протягом 30 хвилин з моменту повернення квитка.

Також квитки до Перемишля матимуть новий вигляд. Укрзалізниця представила новий електронний міжнародний квиток, який зараз на узгодженні з міжнародними партнерами. Він буде українською та англійською мовами.