Для українців із тех-індустрії діє менторська програма у Стокгольмі

Для переорієнтації українців цієї сфери на нові реалії, Tack Tech Ukraina організовує індивідуальну співпрацю з менторами, які розуміють культурні та бізнес-коди Швеції та готові обмінюватися досвідом з учасниками. 

Для українців із тех-індустрії діє менторська програма у Стокгольмі

Якщо ви або ваші близькі працювали у компанії тех-галузі або мали бізнес, пов’язаний із електронікою, програмним забезпеченням, інтернет-послугами, зокрема - цифровою комерцією - то це можливість швидко налагодити своє життя у Швеції.

Для переорієнтації українців цієї сфери на нові реалії, Tack Tech Ukraina організовує індивідуальну співпрацю з менторами, які розуміють культурні та бізнес-коди Швеції та готові обмінюватися досвідом з учасниками. Ця програма наставництва розроблена спеціально, щоб розширити можливості та підтримати українських спеціалістів у технологічній галузі.

Як взяти участь у менторській програмі?

Ви маєте відповідати основним вимогам, для кого вона створена:

• для українців, які нещодавно переїхали до Швеції та шукають способи застосувати свій професійний досвід у місцевих реаліях,

• живете в Стокгольмі або поруч (бо інколи потрібно буде брати участь у офлайн-подіях),

• маєте ступінь бакалавра або магістра та досвід роботи,

• гарне знання англійської є обов'язковим.

Що ви отримаєте від програми:

• Персональні консультації для новачків у новому професійному контексті.

• Можливість зробити вашу професійну адаптацію в новому середовищі легшою та ефективнішою.

• Доступ до професійної мережі, яка може підтримати вас під час перебування у Швеції.

Хто може бути ментором?

Ментор - це обов’язково англомовна людина, професіонал у сфері бізнесу з досвідом роботи в Швеції понад 2 роки. Який нині мешкає у Стокгольмі. Із своїм підопічним буде на зв’язку не менше ніж 10 годин на місяць онлайн або офлайн. Ментори, що братимуть участь у цій програмі, зможуть таким чином підтримати українську громаду в ці складні часи, розвивати свої лідерські якості та інші навички та посилити свою роль у спільноті професіоналів-однодумців.

Як податися?

Прийом заявок триває до 23 жовтня. Щоб взяти участь, треба заповнити анкету у гугл-формі. Команда має зв’язатися із вами до 7 листопада.

Подробиці та часті питання ви можете знайти внизу цієї сторінки Tack Tech Ukraina.

Загалом Tack Tech Ukraina організовує регулярні зустрічі для української технічної спільноти в Стокгольмі: як для новоприбулих українців, так і для тих, які вже працюють у Швеції. Мета компанії - створити спільноту українців у тех-індустрії: надати їм необхідну мережу, контакти, знайомства та знання для процвітання у Швеції.