FlixBus відкрив ще три маршрути з Києва до Польщі

Вони стартують з кінця березня та в перші дні квітня.

FlixBus відкрив ще три маршрути з Києва до Польщі

Автобусний перевізник FlixBus відкрив ще три нових маршрути з Києва до Польщі. Вони стартують з кінця березня та в перші дні квітня.

Незабаром автобусами FlixBus можна буде доїхати з Києва прямими рейсами до польських міст Гданськ, Гдиня, Торунь та Бидгощ (або в зворотньому напрямку). 

Список нових напрямків FlixBus між Україною та Польщею:

№3224 Київ – Варшава (через Житомир – Рівне – Луцьк – Люблін)Рейси стартують з 31 березня. Виконуватимуться тричі на тиждень. З Києва - у вівторок, п'ятницю та неділю. З Варшави – по понеділках, середах та суботах.

№3223 Київ – Познань (через Житомир – Рівне – Луцьк – Люблін – Варшаву– Лодзь) Рейси стартують з 2 квітня. Виконуватимуться чотири рази на тиждень. З Києва - у вівторок, середу, п'ятницю та суботу. З Познані – по середах, четвергах, суботах і неділях.

№3226 Київ – Гдиня (через Житомир – Рівне – Луцьк – Люблін – Варшаву – Торунь – Бидгощ – Гданськ)Рейси стартують з 2 квітня. Виконуватимуться чотири рази на тиждень. З Києва - по понеділках, середах, четвергах і неділях. З Варшави – по понеділках, вівторках, четвергах і п’ятницях.

Завдяки цим новим маршрутам, компанія FlixBus матиме від чотирьох до шести щоденних відправлень між Києвом та Варшавою. Після появи 3-х нових ліній FlixBus обслуговуватиме вже 20 маршрутів з України до країн Європи, серед них - 13 прямих до Польщі.

Нагадаємо, з 2 березня 2023 автобуси FlixBus їздять з Києва до аеропорту “Варшава-Модлін”.