Футбол, танці, дзюдо. Де проходять безкоштовні заняття для дітей у Варшаві

У Варшаві, що прийняла тисячі українських біженців, багато закладів організували безкоштовний вхід для дітей та дорослих. Ось найцікавіші локації.

Футбол, танці, дзюдо. Де проходять безкоштовні заняття для дітей у Варшаві

У Варшаві, що прийняла тисячі українських біженців, багато закладів організували безкоштовний вхід для дітей та дорослих. Ось найцікавіші локації.

Міський зоопарк (вул. Ratuszowa 1/3)

Надає безкоштовний вхід групам з 10-15 дітей. Щоб відвідати Варшавський зоопарк безкоштовно, необхідно зареєструватись за телефонами: +48 226 195 628 або +48 226 194 041, у робочі дні з 7.00 до 15.00. Або ж надіслати на електронну пошту [email protected] заявку, вказавши контакти керівника групи, скільки людей відвідають його, та бажаний час.

Батутний парк розваг JumpWorld Warszawa (Al. Krakowska 61)

Відвідати територію можна з понеділка по п’ятницю з 14.00-21.00. А у суботу та неділю з 10.00-21.00. Працівники просять взяти з собою змінне взуття.

Будинок культури Zacisze (Blokowa 1)

Запрошує мам з дітьми віком від 5 років, на танцювальне заняття. Разом з хореографом з України, ви зможете вивчити ча-чу та вальс.

Спортивний клуб SEMP Ursynów

Безкоштовні уроки футболу для всіх дітей, які приїхали з України. Зв’яжіться польською та українською мовами з координатором (тел. 516 627 604) або через месенджер на профілі клубу у FB. Звертатися до [email protected], телефон: 692 438 800. Вся інформація є на сайті клубу.

Варшавська футбольна академія

Безкоштовні заняття для юнаків та дівчат з України 2009-2016 року народження. Контакти: [email protected], номер телефону: 739 116 753.

Football Talents Warsaw

Безкоштовні заняття для дітей з України, як хлопчиків, так і дівчаток. Перші діти вже почали тренуватися. Контакти: [email protected], номер телефону: 508-066-744.

Hato Judo Club (вул. Concertowa 4)

Безкоштовні тренування з дзюдо. Також клуб готовий організувати безкоштовні тренування з дзюдо для українських дітей, які раніше ніколи не мали контакту з цим видом спорту. Інформація на сайті клубу. Контакти: [email protected], телефон: 792-080-093.

Judo Ryś Club

Спеціальна група для дітей 4-6 років з українських сімей. Тренування проводитиме український тренер. Діти старшого віку з України зможуть приєднатися до існуючих груп. Також клуб запрошує до своїх лав продовжити спортивну кар’єру гравців, які тренувалися дзюдо в Україні. До кінця року вони будуть звільнені від сплати членських внесків. Інформація на сайті клубу.

AcroAir (вул. Kulczyńskiego 14)

Безкоштовні заняття з акробатики для дітей-біженців. Заняття проходять по суботах о 9.00 у клубній кімнаті. Їх вестиме інструктор українською мовою. Реєстрація на сайті або за телефоном 730 710 605 – прямий контакт менеджера пані Анни. Під час занять з акробатики для дітей також проводиться курс польської мови для матерів. Заняття проводить вчитель польської мови, який навчає іноземців.

Школа танцю Loocas Dance Center та спортивний клуб Loocasteam (проспект Національної комісії освіти, 85)

Заняття танцями для дітей та молоді з України. Заняття проводитимуться українською мовою. Детальний розклад буде доступний у соціальних мережах школи та клубу. Детальна інформація за телефоном: 534 54 45 41.

Студентський спортивний клуб H2O (вул. Dembowskiego 9)

Допомога при вступі до початкової школи №322, можливість продовження спортивної підготовки, отримання ліцензії Польської асоціації плавання, змагання в кольорах клубу та надання клубного спорядження. Контакти: [email protected] .

Солоний басейн AquaSpa Kabaty (вул. Wąwozowa 18 – будинок NASK)

Розпочав реєстрацію на заняття з водою для українських дітей і єдиний у місті солоний басейн. Подання заявок на електронну адресу: [email protected]. Заява має містити інформацію про вік дитини та можливі навички плавання. Заяву також можна подати українською мовою. Детальна інформація на сайті.

Gladiator Fight & Cross Workout Club (вул. Mała Łąki 1)

Безкоштовне тренування з бойових мистецтв для біженців з України (незалежно від віку та статі). Довідки за номером телефону: 512-256-176.