Гаряча лінія ZUS для українців у Польщі: як подзвонити та яку інформацію можна отримати

В багатьох випадках отримані відповіді можуть допомогти вирішити певні питання без необхідності приходити до відділення.

Гаряча лінія ZUS для українців у Польщі: як подзвонити та яку інформацію можна отримати

Українці в Польщі часто стикаються з необхідністю вирішення питань соціального страхування. В цьому їм може допомогти гаряча лінія ZUS, спеціально створена для надання консультацій та підтримки українським громадянам. Про те, як правильно звернутися до цієї служби та яку важливу інформацію можна отримати пише ukrainianinpoland.pl.

Гаряча лінія ZUS для українців: номер телефона

Українці, які виїхали до Польщі через війну та отримали тут легалізацію на підставі тимчасового європейського захисту, мають змогу користуватися майже усіма пільгами та соціальними виплатами від місцевих соціальних установ. Однією з основних соціальних установ у Польщі є ZUS – Zakład Ubezpieczeń Społecznych (Управління Соціального страхування). І саме він відповідає за реалізацію в країні положень про соціальне страхування.

Задля того, щоб українці мали змогу отримати всю необхідну інформацію щодо своїх прав і можливостей у Польщі в соціальній сфері, для зв’язку з Управлінням Соціального страхування ZUS була створена спеціальна гаряча лінія. Консультації польською та українською мовами доступні з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 18:00 за номером телефону 22 444 02 55.

Нагадуємо, що це не єдина можливість для зв’язку з ZUS. До ваших послуг завжди доступна адреса електронної пошти [email protected], куди ви можете цілодобово відправляти свої запитання. Також перед тим, як дзвонити або писати, варто мати на увазі, що більшість необхідної інформації українською мовою вже знаходиться у відкритому доступі на офіційному сайті ZUS https://zus.pl/.

Яку інформацію надає гаряча лінія ZUS для українців у Польщі?

Зателефонувавши на гарячу лінію ZUS за вказаним вище телефоном, ви можете знайти відповіді на широке коло питань, у тому числі отримати інформацію щодо:

  • соціальних пільг, якими можуть скористатися в Польщі громадяни України;
  • умов та вимог, які українцям необхідно виконати для отримання певної допомоги;
  • правильного заповнення форм та варіантів надсилання заявок на отримання допомог;
  • реєстрації та відкриття облікового запису на порталі електронних послуг ZUS.

Тем для консультацій і уточнення може бути насправді велика кількість, і в багатьох випадках отримані відповіді можуть допомогти вирішити певні питання стосовно ZUS без необхідності приходити до відділення.