Гімназія у Празі запрошує українських дітей після 9-го класу до адаптаційної групи

Метою групи є адаптація учнів до довгострокового перебування в Чехії та допомога в інтеграції до чеської системи освіти та середовища.

Гімназія у Празі запрошує українських дітей після 9-го класу до адаптаційної групи

Гімназія в Празі оголосила про відкриття нової адаптаційної групи для українців після 9-го класу, пише radioukrajina.cz.

Gymnázium Karla Sladkovského знаходиться за адресою Sladkovského náměstí č. 8/900, Praha 3. Уроки відбуватимуться щодня по буднях у другій половині дня. Для реєстрації необхідно заповнити форму. Більш детальна інформація - на сторінці школи

Метою групи є адаптація учнів до довгострокового перебування в Чехії та допомога в інтеграції до чеської системи освіти та середовища. На першому етапі учні вивчатимуть чеську мову. У подальшому, окрім чеської мови, викладання буде зосереджене на фахових предметах та на підготовці до вступних іспитів. Навчання включатиме заходи, спрямовані на соціальний аспект адаптації.

Викладання відбуватиметься у другій половині дня, 5 днів на тиждень, по 3 уроки щодня. Учні не будуть вважатися учнями школи, а лише учасниками цієї адаптаційної програми. У разі прийняття до програми, участь у ній та її завершення є обов'язковими. Програма є безкоштовною. Але учасник сплачує депозит у розмірі 5000 чеських крон, який повертається після завершення програми.

У разі частих пропусків занять, проблем з поведінкою учасник може бути виключений з програми. У разі виключення з програми або у разі дострокового виходу заявника з програми учасник не має права на повернення завдатку.

Вимоги до потенційних учнів:

  • Учень є громадянином України
  • Має дозвіл на перебування в Чехії
  • Має закінчених 9 років обов'язкової шкільної освіти
  • Має намір довгостроково перебувати в Чеській Республіці
  • Є зацікавлений у складанні вступних іспитів до чеських середніх шкіл

Відповідні групи наразі відкриватимуться і в інших закладах освіти. Варто знайти найближчий заклад освіти для дітей такого віку та моніторити офіційний веб-сайт. Крім того, вже зараз варто почати обирати напрямок освіти після 9-го класу.