Із 15 жовтня курсуватиме потяг з Варшави до Рави Руської, де буде пересадка до Львова

Польська приватна компанія SKPL відкриває рух із польської столиці до прикордонного українського міста. 

Із 15 жовтня курсуватиме потяг з Варшави до Рави Руської, де буде пересадка до Львова

Від 15 жовтня цього року між Польщею та Україною курсуватиме новий потяг через нововідкритий залізничний прикордонний перехід. Потяг стартуватиме із польської столиці — міста Варшава — до прикордонного міста Рава Руська Львівської області, де буде влаштована пересадка на потяг до Львова.

Новий поїзд обслуговуватиме польська приватна залізнична компанія SKPL. Наразі потяг курсуватиме один раз на добу колією нормальної європейської ширини 1435 мм — вночі із Польщі в Україну, вдень — з України до Польщі.

Реалізація цього проекту дозволить розвивати пасажирські перевезення та стане альтернативою іншим видам транспорту при перетині кордону. Також воно розвантажить інші польсько-українські прикордонні переходи.

Потяг буде призначений винятково для міжнародних перевезень. Утім, продаж квитків ще не доступний, як і не відома поки що вартість квитків.

Плановий розклад поїздів такий: відправлення зі станції Варшава-всходня заплановане на 21:45 (за східноєвропейським часом), з Любліна — о 23:55, і прибуття в Раву-Руську — о 5:15 (за київським часом). Потім буде пересадка на потяг Укрзалізниці до Львова. Повернення з Рави-Руської заплановане на 10:00, прибуття до Любліна — о 15:00, до Варшави — о 17:18 або 18:30.