На поїзд Київ-Хелм знову можна придбати квитки

Поїзд продовжить курсувати без змін.

На поїзд Київ-Хелм знову можна придбати квитки

У Польщі стартує масштабний ремонт колій на маршруті поїзда Київ-Хелм. З цієї причини цей рейс планували скасовувати на кілька місяців. Але 10 липня Укрзалізниця повідомила приємну новину для пасажирів - поїзд продовжить курсувати без змін. Квитки на нього можна придбати онлайн.

Поїзд Київ-Хелм Укрзалізниця запустила в середині лютого цього року, щоб збільшити кількість місць для пасажирів, що прямують на Варшаву. Через масштабний ремонт, який запланували польські залізничники, рейс опинився під загрозою.

Як повідомили в Укрзалізниці, продаж квитків на цей рейс був закритий з 16 липня. Планувалося, що він не буде курсувати до вересня 2023 року.

"Враховуючи надзвичайну завантаженість цього напрямку і необхідність продовження курсування цього маршруту для українських пасажирів, до боротьби за збереження поїзда ?19/20 разом з Укрзалізницею підключилось Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України та керівництво держави. Після кількох раундів перемовин Укрзалізниці та всім залученим вдалось домовитись із польською залізницею про спеціальний режим ремонту дільниці, який дозволить зберегти курсування цього надпопулярного поїзда", — повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.

Повідомляється, що квитки на поїзд 19/20 будуть доступні на 20 днів вперед з 11 липня, з 8:00 ранку — в застосунку Укрзалізниці, в чат-ботах та на сайті.

Поїзд 19/20 Київ — Хелм відправляється з Києва щодня о 18:14, до Хелма прибуває о 05:00. В зворотному напрямку, з Хелма, поїзд 19/20 відправляється о 23:40 і прибуває до Києва о 13:02.

Як зазначили в Укрзалізниці, поїзд дає українцям додаткове зручне сполучення з Варшавою: прибувши до Хелма, пасажири можуть зручно пересісти на польський поїзд ІС21010, який прибуватиме до Варшави (станція Варшава-Гданська) о 10:12. Так само в зворотному напрямку: з Варшави (станція Варшава-Гданська) польський поїзд ІС виїжджатиме о 17:45 і прибуватиме до Хелма о 21:10.

"Квитки на польські поїзди ІС треба купувати заздалегідь онлайн на сайті польської залізниці або в застосунку польської залізниці, або у перонного касира — оплата готівкою (в злотих), або карткою будь-якого банку", — нагадали в УЗ.