Найгірша робота для українських біженців - найнебезпечніші вакансії за кордоном

Найбільша кількість вакансій доступна на роботу, на яку місцеві погоджуються неохоче.

Найгірша робота для українських біженців - найнебезпечніші вакансії за кордоном

Українські біженці активно працевлаштовуються за кордоном. Багато хто знайшов високооплачувані вакансії та забезпечив собі стабільний дохід, а хтось ще у пошуках роботи. На жаль, найбільша кількість вакансій доступна на роботу, на яку місцеві погоджуються неохоче.

Фахівець із працевлаштування Руслана Бровчук назвала три вакансії, які є найгіршими закордоном. Вона порадила українським біженцям не поспішати займати місця у цих галузях.

Підприємство з виготовлення фарб та лаків

Бровчук нагадала, наскільки небезпечним є отруєння парами хімікатів. Можна не лише захворіти, а й померти через сильну інтоксикацію.

Якщо ви працювали або працюєте на такому виробництві і вас часто турбує задишка, сухість очей, кашель або постійний головний біль – це лише перші дзвіночки страшніших хвороб, – каже вона.

Організм буде повільно уражатись продуктами розпаду, а шкідливі речовини –   накопичуватися в органах - мозку, легенях та печінці.

Сміттєпереробний завод

Працівникам таких заводів видають спецодяг, але він не забезпечить повного захисту. Постійна робота з відходами передбачає не тільки нестерпний запах, а й контакт із бактеріями – і зараження різноманітними інфекціями.

Фахівець пояснює, що за таку важку роботу вам не заплатять добрі гроші, ви ризикуєте набагато більше.

Птахофабрика

Локацію підприємств з виробництва м'яса птиці та яєць можна знайти із заплющеними очима – за запахом. Це можуть підтвердити всі, хто хоч раз був поряд із такими фермами.

Якщо у вас слабкий імунітет, маєте великий ризик підхопити низку захворювань, – попереджає експерт.

Тому порадила таким людям не звертати увагу на подібні вакансії.