Німецька стипендія для студентів українських університетів: €180 щомісяця

Кінцевий термін подання заявки – 11 серпня 2024 року.

Німецька стипендія для студентів українських університетів: €180 щомісяця

Німецький Фонд Конрада Аденауера пропонує студентам українських університетів отримати стипендію у розмірі 180 щомісяця упродовж року. Програма триває 12 місяців. Кінцевий термін подання заявки  11 серпня 2024 року. Документи приймають лише в електронній формі. 

Що пропонують

Стипендія надають на 2024/2025 навчальний рік. Виплати фінансують здобуття ступеня бакалавра чи магістра в Україні. Розмір стипендії складає 180 щомісяця. 

Крім того, стипендіати зможуть відвідати чотири супровідні навчальні семінари Фонду Конрада Аденауера. А також отримають нагоду взяти участь в інших заходах організації. 

Кому призначена стипендія 

Студентів із відмінною успішністю, які беруть активну участь у соціально-політичному житті країни. Стипендіатами Фонду можуть стати студенти всіх спеціальностей, які мають українське громадянство і навчаються в будь-якому вищому навчальному закладі на підконтрольній Україні території. 

“Особливо ми заохочуємо подаватися студентів, які навчаються в університетах Східної та Південної України”, – наголошують у Фонді.

Мета стипендії  розкрити таланти

Фонд прагне навчити молодь брати на себе відповідальність за рішення в політиці та економіці, в науці та засобах масової інформації, у сфері культури та громадянського суспільства. 

“Підтримку талановитих, готових до здобуття високих результатів студентів ми вважаємо інвестуванням у майбутнє. Ми зацікавлені в підтримці та заохоченні молоді, яка прагне змінювати Україну на краще, долучатися до процесу реформування та покращення життя у своїх громадах”,  йдеться на сайті Фонду. 

Як взяти участь у конкурсі

Необхідно підготувати список документів. Детальніше дивіться тут.

Важливо! Всі документи, крім довідки підтвердження навчання та рекомендацій, необхідно надіслати одним PDF-документом. Розмір файлу  максимум 10 мегабайтів.

Неповні або неправильно надіслані пакети документів розглядати не будуть. Також просять не приносити пакет документів до офісу Фонду Конрада Аденауера особисто та не надсилати листи фізичною поштою.

Більше інформації про стипендію читайте в PDF-файлі