Нова пошта працює вже у 18 польських містах й запустила кур’єрську доставку

Український поштовий оператор Нова Пошта продовжує відкривати свої відділення у Польщі. 

Нова пошта працює вже у 18 польських містах й запустила кур’єрську доставку

Нова пошта продовжує розширювати свою діяльність у Польщі. Відділення цього поштового оператору є вже у 18 містах Польщі. Нещодавно нові відділення з’явилися у:

 1. Краків. Тут запрацювали одразу два нових відділення: ul. Balicka 214 – вантажне та на ul. Malborska 35.
 2. Білосток – ul. Kaczorowskiego 14.
 3. Бидгощ – ul. Karola Szajnochy 3 – вантажне.
 4. Кельце – ul. Gabrieli Zapolskiej 9.
 5. Єленя Гура – ul. Powstańców Śląskich 12B – вантажне.
 6. Гожув-Великопольський – ul. Mała 5.
 7. Щецин – plac Żołnierza Polskiego 5.
 8. Ополе – ul. Budowlanych 50.

Більш того, відтепер є можливість замовити кур’єрську доставку. А це означає, що клієнтам зовсім непотрібно їхати у відділення, щоб отримати свою посилку. Скористатися послугами кур’єру можна навіть у тих містах, де ще немає відділень Нової Пошти. Вартість послуги становить 5 злотих.

Для того, щоб замовити доставку за адресою, потрібно:

 1. Заповнити заявку на сайті.
 2. Одразу оплати замовлення на сайті.
 3. Запакувати посилку.

Кур’єр не буде перевіряти вміст посилки, але якщо митна служба виявить порушення, то посилку повернуть відправнику. Тож стежте за тим, щоб не класти у посилку заборонені товари й речі. Кур’єрська доставка працює з 8 до 17, з понеділка по п’ятницю.

Для того, щоб полегшити процес оформлення відправлень, Нова Пошта запустила мобільний додаток у Польщі. Застосунок подібний до українського. У ньому можна відстежити посилку, оформити накладну та переглянути історію відправлень. Крім того, за допомогою додатку можна ще побудувати маршрут у найближче відділення.

Додаток вже доступний до завантаження. Його можна завантажити у Google Play та App Store. У додатку доступна українська мова, тож проблем з користуванням точно не виникне.

Також зараз «Нова пошта» у Польщі проводить акцію, у межах якої пропонує 30% знижки на кожне відправлення з України до Польщі, а також до Молдови та Литви. Акція діє з 27 березня по 16 квітня включно. Для того, щоб узяти участь у акції, не потрібно виконувати якихось складних умов. Достатньо просто підготувати посилку в Україну та оформити її.