Нова пошта проводить акцію на доставку з України до Польщі, Молдови та Литви

Акція діє з 27 березня по 16 квітня включно.

Нова пошта проводить акцію на доставку з України до Польщі, Молдови та Литви

«Нова пошта» проводить акцію, у межах якої пропонує 30% знижки на кожне відправлення з України до Польщі, а також до Молдови та Литви. Акція діє з 27 березня по 16 квітня включно. Для того, щоб узяти участь у акції, не потрібно виконувати якихось складних умов. Достатньо просто підготувати посилку в Україну та оформити її.

Акційний тариф -30% на доставку з України до Польщі, Молдови та Литви розповсюджується на відправлення посилок до 30 кг та документів.

Також відтепер українці, які проживають у Ченстохові, можуть скористатися послугами цього поштового оператора. З 20 березня у цьому місті відкрилося відділення Нової Пошти. Воно знаходиться за адресою ul. Mikołaja Kopernika 10/12.

На відкритті відділення у Ченстохові Нова Пошта не припинить розширення своєї діяльності. Поштовий оператор має запрацювати також у Ольштині, Радомі, Кельце, Ополе, Бєльсько-Бяла, Єленя-Гура та Білостоку.

Також Нова Пошта збільшила максимальну вагу посилки. Якщо раніше вона становила 30 кілограм, то відтепер її збільшено до 100. А у спеціалізованих відділеннях цю вагу планують збільшити до 1000 кг.