Польська податкова служба перевіряє соціальні мережі мешканців країни

Таким чином держслужбовці вишукують тих, хто не сплачує податки за надання послуг і продажі.

Польська податкова служба перевіряє соціальні мережі мешканців країни

Польська податкова служба перевіряє акаунти мешканців країни у Instagram, Facebook і на торгівельних площадках, таких як OLX. Саме так податківці вишукують тих, хто не сплачує податки, веде бізнес без реєстрації або вказує витрати на відпустку як витрати на відрядження, пише ukrainianinpoland.pl.

Як зазначають польські юристи, такі дії є абсолютно законними. Більш того, така практика нікого не дивує. Часом перевіркою інформації через соціальні мережі займаються й інші структури, наприклад, прокуратура.

Варто зауважити, що податкова служба збирає інформацію не тільки про те, чим займається платник податків. Вона також звертає увагу на те, які фотографії публікує людина, з ким зустрічається, як часто подорожує і так далі. Тож все, що публікується в соціальних мережах, можуть потім використати.

Ким може зацікавитися податкова служба

Здебільшого, пересічним громадянам Польщі та іншим її мешканцям не варто перейматися через податкову службу. Насамперед податківців цікавлять:

  1. Перукарі.
  2. Косметологи.
  3. Тату-майстри.
  4. Інтернет-магазини.
  5. IT-фахівці тощо.

Тож, здебільшого, це ті люди, які рекламують свою діяльність у соціальних мережах, викладають туди відгуки або фотографії робіт. Податкова служба може уважно придивлятися до таких осіб, щоб перевірити, чи не приховують вони свою діяльність.