Польська пошта терміново шукає робітників

Які зарплати пропонують.

Польська пошта терміново шукає робітників

Державне підприємство Poczta Polska, шукає працівників. Можливості роботи є по всій країні, хоча загалом найбільший попит на робітників Poczta Polska має у кількох великих містах.

Можна навіть відразу стати до роботи, адже на багатьох посадах не потрібен досвід, натомість терміново потрібні кілька сотень людей. Передусім, Poczta Polska шукає сезонних працівників, які готові працювати за договором до кінця року. Попит пов’язаний з початком сезону новорічних свят, коли Poczta Polska очікує хвилю відправлень. Посади, які Poczta Polska терміново потребує заповнювати новими працівниками, це насамперед сортувальники, водії автомобілів до 3,5 тонн й більше, та кур’єри.

Особа, яка претендує на роботу в Poczta Polska в рамках набору на сезонні робочі місця, може розраховувати на умову злеценія до кінця року. Натомість у випадку якщо комусь сподобається робота, працівник зможе залишитися в структурах Poczta Polska, та укласти трудовий договір.

Як правило, сезонні пропозиції Poczta Polska стосуються роботи у відділеннях по всій країні. Однак найбільше потрібні працівники у великих містах: Варшава, Вроцлав, Познань, Краків.

Так, працівник сортувального відділу у Варшаві отримає 27 злотих брутто/год у денну зміну, та 29 злотих брутто/год у нічну. Водій автомобіля до 3,5 т у Варшаві – 28 злотих брутто/год; Водій автомобіля понад 3,5 т у Варшаві – 33 злотих брутто/год; Водій автомобіля до 3,5 т у Вроцлаві – 24 злотих брутто/год; Водій автомобіля понад 3,5 т у Вроцлаві – 26 злотих брутто/год.