Польська прокуратура не стала розслідувати смерть українця на виробництві

Польські ЗМІ повідомляють, що чоловікові було 44 роки.

Польська прокуратура не стала розслідувати смерть українця на виробництві

Українець, який влаштувався на роботу у Польщі, отримав важкі травми на виробництві. Через кілька днів після інциденту чоловік помер у лікарні. Польська прокуратура закрила провадження, пише ukrayina.pl.

Нещасний випадок стався ще у вересні минулого року. Польські ЗМІ повідомляють, що чоловікові було 44 роки.

Власник одного із заводів помітив, що його співробітник перестав виконувати свої обов'язки. При цьому українець також не відповідав на телефонні дзвінки. Тож стурбований чоловік пішов шукати свого підлеглого.

Роботодавець помітив українця без свідомості біля вугільної дробарки. Його руку затягло у конвеєрну стрічку машини. Чоловіка реанімували і доправили до лікарні у місті Катовіце. Але через кілька днів його життя обірвалося. В українця були важкі травми, зокрема перелом хребта.

Польська прокуратура розпочала провадження, але через кілька місяців зупинила його за відсутністю складу злочину.

Держсанепіднагляд встановив, що чоловік не мав відповідної кваліфікації. Він влаштувався за контрактом машиністом екскаватора-навантажувача, але виконував роботу, що була не пов'язана з його обов'язками.

Втім ці порушення не були пов’язані з нещасним випадком. Прокуратура вважає, що 44-річний чоловік спіткнувся або впав, проходячи повз дробарку. Як було насправді, невідомо, адже відеокамер на тому місці немає, свідків також не було. Проте, за словами прокурорів, вони не виявили ознак причетності третіх осіб.