Польський Червоний Хрест та IFRC знову надають фінансову допомогу українцям

На фінансову допомогу від IFRC можуть розраховувати українці, які проживають у місті Кельце або поруч.

Польський Червоний Хрест та IFRC знову надають фінансову допомогу українцям

Українці, які ще не отримували фінансову допомогу, можуть подати заявку на отримання допомоги від Польського Червоного Хреста та організації IFRC.

На фінансову допомогу можуть розраховувати українці, які проживають у місті Кельце або поруч. В першу чергу допомога надаватиметься таким категоріям українців:

 1. Громадяни України, який виїхали із країни після 24.02;
 2. Біженці, які ще не отримувати кошти від інших гуманітарних організацій (таких як УВКБ ООН чи IRC);
 3. Українські родини, які мають в сім’ї хоча б одну дитину, якій ще не виповнилося 18 років.
 4. Сім’ї, які складаються виключно з осіб, які старші за 50 років;
 5. Родини, які мають в сім’ї не менше двох утриманців (молодше 18 або старше 50 років);
 6. Українці, мають у сім’ї одну чи кількох осіб із особливими потребами (наприклад, осіб із фізичними вадами, розумовими вадами, психічними захворюваннями).
 7.  Батьки-одинаки, які самі утримують дітей. Це може бути як батько, так і мати.
 8. Самотня літня особа, яка є головою в сім’ї.

Важливою умовою є неотримання раніше фінансової допомоги від інших гуманітарних організацій. Якщо ви вже отримували раніше фінансову допомогу – ви не можете подати заявку. Наразі програма діє лише в Кельце, але організатори планують створювати пункти допомоги й у інших містах Польщі.

Як подати заявку на фінансову допомогу від Червоного Хреста

Для того, щоб подати заявку на отримання фінансової допомоги, вам потрібно завантажити додаток Червоного хреста. Це можна зробити у Google Play або у AppStore.

Зверніть увагу! Подати заявку може лише один член родини. Тож потрібно вирішувати це питання заздалегідь. Оскільки після подання заявки таку особу змінити буде неможливо. Документи можна подати лише у додатку.

Заявку можна подати до 14 лютого. Але цей термін може бути скорочений, якщо буде перевищено прогнозований ліміт заявок. Після цього нові заявки прийматися вже не будуть. Якщо у вас є питання з приводу програми, ви можете зателефонувати за номером +48 800 088 136 й отримати усю потрібну вам інформацію. Дзвінки на номер безкоштовні.

Важливо! Заповнення заявки у мобільному додатку не гарантує, що ви будете отримувати фінансову допомогу.

Для того, щоб подати заявку, кожен член родини повинен прикріпити один з таких документів:

 1. Закордонний паспорт громадянина України.
 2. Посвідчення громадянина України.
 3. Українське посвідчення водія.
 4. Тимчасовий охоронний документ.
 5. Свідоцтво про народження – якщо ви подаєте заявку на дитину або підлітка.

Також, при оформленні заявки вам потібно буде вказати месенджер, у якому ви бажаєте спілкуватися з організаторами. Це Viber або WhatsApp.

Якщо у вас немає телефону, ви можете прийти у відділ особисто. Він знаходиться за адресою ul. Henryka Sienkiewicza 68 у місті Кельце. Приходити можна з 8 до 15, з понеділка по п’ятницю.

На яку фінансову підтримку від Червоного Хреста можна розраховувати

Українці, яким призначать фінансову допомогу від Червоного Хреста й IFRC будуть отримувати її упродовж двох місяців. На людину, яка подавала заявку на допомогу, буде виплачуватися 1420 злотих на місяць, а на кожного члена родини – 1220 злотих на місяць. Втім, допомога буде надаватися не більше, ніж п’яти особам у одній родині. Гроші будуть надходити на ваш банківський рахунок.

Важливо! Організація IFRC та Польський Червоний Хрест допомагають українцям безкоштовно. Не довіряйте третім особам, які пропонують вам допомогу у реєстрації за гроші.