Польський супермаркет знову роздає карти на 900 злотих для біженців з України

Одна родина може отримати не більше 1 картки.

Польський супермаркет знову роздає карти на 900 злотих для біженців з України

Фонд мережі супермаркетів Biedronka продовжує надавати допомогу біженцям з України в рамках програми “Witamy i pomagamy - zakupy”.

Програма передбачає роздачу карток, за допомогою яких можна буде зробити закупи в будь-якому з магазинів мережі Biedronka на суму 900 зл. Одна родина може отримати не більше 1 картки.

Карти видаватимуться в Консультаційному центрі для іммігрантів та іммігранток у Gdynia Community Center, вул. Władysława IV 43 в Гдині та в місті Тчев у пункті Migrant Info Point, вул. Krótka 10-9/1 в індивідуальну дату, встановлену після перевірки заявок.

Подати заявку на картку можуть люди в скрутному матеріальному становищі, без постійного джерела доходу, які прибули до Польщі з України (напряму чи з іншої країни) після початку війни в Україні 24 лютого 2022 року.

Право на отримання картки в першу чергу мають:

  • люди старше 60 років;
  • вагітні жінки;
  • один з батьків/опікунів, який самостійно виховує більше двох дітей;
  • батьки/опікуни людини з інвалідністю;
  • люди з інвалідністю (поторібно мати польську або українську довідку, за відсутності документів – письмова заява особи).

Щоб оформити картку треба заповнити форму.

Людей, яких оберуть для отримання картки, проінформують за допомогою SMS або електронною поштою (згідно інформації в заявці) з 15.05.2023 до 25.05.2023.

З повними правилами програми допомоги можна ознайомитись тут.

Кількість карток обмежена. Заповнення форми не означає отримання картки.