Польскій ZUS попередив про фейкові повідомлення

ZUS рекомендує проявляти особливу обережність у разі отримання повідомлень підозрілого змісту

Польскій ZUS попередив про фейкові повідомлення

Управління соціального страхування Польщі застерігає від фальшивих повідомлень, які надсилають шахраї з метою отримання даних. Не натискайте на підозрілі посилання та не завантажуйте вкладення невідомого походження, нагадує речник ZUS Павел Жебровський.

На проблему також звертає увагу веб-сайт Niebezpiecznik.pl, який написав: «Стережіться листів «про некоректний вхід в ПУЕ/ЗУС»!. У вкладенні шахраї закликають відкрити файл .xll як і у випадку атак «на Національний Фонд Здоровя».

ZUS нікому не надсилає вкладення з файлом журналу та не просить надати конфіденційні дані через незахищені канали зв’язку», – каже речник ZUS Павел Жебровський.

Фейкові електронні листи виглядають достовірно – вони можуть відображатися в домені zus.pl, а також містити інформацію про логін PUE (проте це випадкові числа). Тому рекомендується уважно читати вміст електронних листів, які ви отримуєте, і перевіряти всю інформацію, що міститься в них.

ZUS рекомендує проявляти особливу обережність у разі отримання повідомлень підозрілого змісту, особливо інформації про нібито внесені зміни до PUE ZUS клієнтом, який не вжив жодних дій.

Якщо ж ви маєте сумніви щодо повідомлень на мейлі, зв’яжіться з найближчим відділенням Установи чи Кол-центром.