Працівникам з України у Гданську пропонують 200 злотих за участь у анкетуванні

Проєкт відкритий для людей з України, які працюють на низькокваліфікованих та низькооплачуваних роботах.

Працівникам з України у Гданську пропонують 200 злотих за участь у анкетуванні

Команда дослідників з Гданського університету проводить дослідницький проєкт про умови праці в Польщі для людей з України. Проєкт відкритий для людей з України, які працюють на низькокваліфікованих та низькооплачуваних роботах (наприклад, на будівництві, водії, няні, прибиральниці тощо), які проживають у Польщі щонайменше 6 місяців.

Участь у проєкт передбачає участь у приблизно 2-годинній дискусії в групі з 8 осіб (інших українських працівників) про умови праці в Польщі. Організатори чекають на заявки від 12 жінок та 12 чоловіків. Знання польської мови не вимагається. Зустріч відбувається повністю українською мовою.

Кожна запрошена особа отримає 200 злотих у вигляді електронного коду до Biedronka на весь асортимент магазину, включаючи алкоголь. Код є необмеженим, а використати його можна у будь-який час. Кожна анкетованна особа отримає ваучер одразу після розмови, і він одразу стане активним.

Зустріч відбудеться в Гданському університеті 27 травня. Час буде узгоджений індивідуально з кожним охочим, який має відповідну кваліфікацію.

Надсилати свої заявки можна на одну з наступних електронних адрес:

Проєкт фінансується українським відділенням Центру “Солідарність”, американської неурядової організації, що займається захистом трудових прав.