Приватбанк блокує картки українських біженців

А сервіс Приват24 ускладнює клієнтам процедуру авторизації.

Приватбанк блокує картки українських біженців

Посол України в Японії Сергій Корсунський повідомив, що Приватбанк блокує банківські карти українських біженців, а сервіс Приват24 ускладнює для клієнтів процедуру авторизації.

Про це посол заявив в соціальній мережі Facebook.

"За кордонами України сьогодні знаходяться мільйони українців. Значна частина з них є клієнтами Приватбанку. Також можна припустити, що чимала їх частина отримує певні виплати в гривнях на свої рахунки та картки. І точно величезна кількість користується сервісами Приват24. До недавнього часу все було чудово. Але нічого не буває вічно.

З невідомих нікому причин Приват24 відмовляє у вході на сайт вимагаючи дивної процедури підтвердження номера телефону в банкоматі, або особисто у відділенні. Що неможливо, бо ви за кордоном. Звичайно, у Приватбанку про це подбали і дають вам можливість зателефонувати на звичайний номер "Лайфу". Ну і що, що це роумінг? Це ж вам треба, а не банку? Вам треба перерахувати гроші? Ви і дзвоніть", - написав Корсунський.

"Далі все цікаво. Певний час з вами говорить робот. Потім вас включають на дівчинку. Дівчинка не може пояснити чого не сіло-не впало треба підтверджувати номер. Пропонує вам його змінити. Сто разів приходять якісь коди. По телефону вимагають номер картки і персональну інформацію, потім пропонують ще почекати 3 хвилини, потім зробити фото з паспортом... Потім кажуть чекайте дозволу на вхід за новим телефоном. А його немає.

Ви пробуєте пройти через "чат". Там вас блокують через 10 секунд. Вам зрозуміло тепер яким чином Приватбанк отримує надприбутки під час війни? Мені - ні. Єдине бажання забрати звідти всі кошти та ніколи більше не бачити таку турботу про клієнта.

Якщо хто знає кого тегнуть - зробіть це, бо невідомо скільки людей з цим стикаються. Але це свинство, шановний Приватбанк. Є люди, які чекають переказу, і це життєво для них важливо. А вам просто начхати на клієнтів. У мене все", - додав посол.

У свою чергу Приватбанк прокоментував повідомлення Корсунського: "Доброго дня. Ми приносимо вибачення, за тимчасові складнощі, що виникли з доступом в Приват24. Наразі все працює і ми окремо надали детальну інформацію Вам в особисті. Обов'язково перевіримо додатково процеси задіяних процедур. Дякуємо за розуміння!"