Ще одна організація роздає грошову допомогу українцям у Польщі

Отримати допомогу можна незалежно від місця проживання.

Ще одна організація роздає грошову допомогу українцям у Польщі

Фундація РСРМ надає фінансову допомогу українським біженцям. Її можуть отримати сім’ї українських біженців, а також окремі особи. Для того, щоб отримати фінансову допомогу, потрібно відповідати певним критеріям. А саме:

  1. Ваша родина ще не отримувала фінансової допомоги жодної фінансової допомоги від інших гуманітарних організацій.
  2. Ви приїхали у Польщу починаючи з 15 лютого 2023 року й маєте номер Pesel, який ви отримали після цієї дати.
  3. Ви або хоча б хтось з вашої родини відноситься до вразливих категорій населення (старші особи (60+), люди з інвалідністю, самотні батьки/опікуни родини, вагітні або годуючі матері, особи, що потребують негайного медичного втручання або постійного лікування).

Також, є можливість отримати допомогу й тим, хто приїхав раніше цієї дати (після 24 лютого 2022 року). Для цього потрібно потрапляти хоча б під один з таких критеріїв:

  1. Ви не отримуєте фінансову допомогу від інших благодійних організацій і не отримували 6-місячну фінансову допомогу від РСРМ.
  2. Ви не отримуєте щомісячної соціальної допомоги від Польщі (за виключенням програми 500+ або іншої допомоги розміром до 200 злотих).
  3. Ви відноситеся до вразливої категорії населення: особи 60+, в родині яких немає осіб віком від 18 до 59 років, люди з інвалідністю з максимум однією особою в родині, яка має вік від 18 до 59 й люди, які мають хронічні захворювання й потребують постійного лікування, й мають у родині максимум одну особу віком від 18 до 59 років.

Отримати допомогу можна незалежно від місця проживання.

В залежності від того, коли ви приїхали до Польщі, буде надаватися різна сума фінансової допомоги:

  • Якщо ви приїхали після 15 лютого 2023 року – 710 злотих на одну особу й 610 злотих на інших членів родини. Максимальна кількість осіб в родині, на яку буде надаватися допомога – 4. Гроші будуть нараховуватися упродовж 3 місяців.
  • Якщо ви приїхали до 15 лютого 2023 року – 1000 злотих на окрему особу з сім’ї. Допомога буде виплачуватися упродовж 6 місяців.

Увага! Через велику кількість бажаючих подання заявки не гарантує, що ви отримаєте фінансову допомогу.

Як зареєструватися на отримання фінансової допомоги від PCPM

Для того, щоб зареєструватися на отримання грошової допомоги, потрібно заповнити спеціальну анкету. Вона доступна за цим посиланням: https://forms.gle/iqjZD67PFcNmkxG39.

Під час її заповнення ви повинні будете відповісти на ряд запитань, щоб волонтери оцінили, чи потрапляєте від під критерії людей, яким потрібна грошова допомога. Уважно заповнюйте всі пункти анкети, щоб у вас була можливість отримати гроші. Також організатори наполегливо просять не подавати анкету більше одного разу, оскільки це може призвести до збою системи.

Мета цієї анкети – дозволити Фундації PCPM зрозуміти соціально-економічні ситуації українських родин, щоб надати їм належну допомогу у важкій ситуації.

Крім того, якщо ви зацікавлені в заповнені анкети, але з різних причин не можете зробити це самостійно, потрібно залишити свій номер телефону за цією формою: https://forms.gle/ar2nRZoj128yhy2G9. Після цього з вами повинні зв’язатися і надати подальші інструкції.

Пам’ятайте, що заповнення анкети не гарантує того, що ви отримаєте запрошення на співбесіду. І навіть якщо ви пройшли співбесіду, це не означає, що ви отримаєте грошову допомогу. У разі, якщо вам відмовили, це означає, що ви не потрапляєте під певні критерії. Оскаржити таке рішення не можна.