Стало відомо, коли запрацює новий потяг з Варшави до Рави-Руської

За попередньою інформацією, поїзд планують запустити на маршрути 24 серпня.

Стало відомо, коли запрацює новий потяг з Варшави до Рави-Руської

У серпні із Рава-Руської до Варшави розпочне курсувати новий потяг. Він виконуватиме два рейси в день. За попередньою інформацією, поїзд планують запустити на маршрут 24 серпня.

«Потяг курсуватиме із серпня. Це буде польський потяг, який виконуватиме два рейси на день», – сказав у коментарі Tvoemisto.tv заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко. 

Нагадаємо, що польська приватна компанія SKPL Cargo отримала дозвіл на відкриття пасажирського сполучення за маршрутом “Варшава Всходня – Рава Руська/Львів”. У дозволі вказано, що такі перевезення виконуватимуться з 1 червня 2023 року до 31 травня 2028 року.

Новий маршрут між Польщею та Україною мають обслуговувати 2 потяги місткістю по 240 пасажирів.  Відправлення з вокзалу “Варшава-Всходня” відбуватиметься о 14:00 (польський час), далі потяг зупинятиметься в Любліні (орієнтовний час відправлення 16:00), а потім прямуватиме до пункту пропуску в Гребенному (орієнтовний час відправлення звідти 19:01). На кінцеву зупинку в Раву-Руську він прибуватиме о 20:15 (за київським часом).  У Раві-Руській відбуватиметься пересадка пасажирів на потяг “Укрзалізниці” до Львова.

У зворотному напрямку потяг з Рави-Руської відправлятиметься о 8:45, а до кінцевої станції у Варшаві прибуватиме о 13:00.

Цьогоріч на Львівщині також планують прокласти євроколію від Рави-Руської до Брюховичів. У майбутньому цей маршрут повинен сполучати залізницею Львів та Варшаву для пасажирських перевезень.