У Чехії цього року обіцяють холодний квітень

До середини квітня температура вночі буде близько нуля або трохи вище за нуль, а наприкінці місяця максимум 15 градусів вдень.

У Чехії цього року обіцяють холодний квітень

Згідно з прогнозом Чеського гідрометеорологічного інституту, температура в найближчі чотири тижні буде нижчою за середню. До середини квітня температура вночі буде близько нуля або трохи вище за нуль, а наприкінці місяця максимум 15 градусів вдень.

"Ми очікуємо, що наступні чотири тижні (4 квітня 2023 року - 30 квітня 2023 року) будуть нижчими за середні за температурою та середні за кількістю опадів", - сказали метеорологи.

Цього тижня денна температура буде близько шести градусів, а вночі у першій половині тижня опуститься нижче за нуль. На наступному тижні може трохи потепліти, денна температура сягне 12 градусів, але вночі буде, як і раніше, прохолодно, в середньому близько 1 градуса вище за нуль.

На третьому та четвертому тижнях, з 17 по 30 квітня, середня температура вночі становитиме 4 градуси вище за нуль, а вдень - 15 градусів.

Кількість опадів протягом квітня має бути середньою. Зазвичай у період випадає 35 міліметрів опадів.

У CZMÚ зазначили, що цей прогноз не є прогностичним, а скоріше вказує на очікуваний характер погоди та тенденцію її розвитку.