У Чехії спростували ще один фейк про українців

Дезінформаторці загрожує в'язниця.

У Чехії спростували ще один фейк про українців

Чеська поліція викрила черговий фейк про українців. Цього разу його автором стала користувач Facebook, яка заявила, що в місті Пржерів до неї на білому фургоні під'їхали громадяни України – напали, ображали, погрожували вбити її та решту ромів.

«Це була катастрофа. Бережіть себе та своїх близьких», - написала жінка.

На посаду звернули увагу поліцейські. Вони швидко розшукали автора та з'ясували, що вона все вигадала. Тепер 36-річній жінці загрожує до двох років в'язниці за поширення свідомо неправдивої інформації, здатної викликати занепокоєння у суспільстві.

«Цілеспрямовано брехати, вигадувати та провокувати у людей страх перед певною групою осіб не є нормальним. Кожен такий автор має враховувати, що він відповідає за свої слова. Тепер про це знає 36-річна жінка з міста Пржерів – сьогодні криміналісти висунули їй звинувачення у поширенні свідомо неправдивої інформації.

Ми твердо переконані, що активна та дієва робота у цьому напрямі дозволить переконати представників усіх меншин у тому, що толерантність, повага та, насамперед, спільна комунікація, є у наших спільних інтересах», - заявили в поліції.

Нагадаємо, напередодні чеські поліцейські викрили фейк від іншого брехуна, який стверджував, що двоє українців ножем порізали 11-річну дитину.