У Гданську українці зможуть пройти безплатне навчання на фахівця з Data analysis

Cпеціальні курси для українців проходитимуть на базі Гданського університету.

У Гданську українці зможуть пройти безплатне навчання на фахівця з Data analysis

У Гданську для українців, які приїхали до Польщі після 24 лютого, буде можливість безкоштовно пройти навчання на спеціаліста з Data analysis.

Як пoвідoмляє Yavp.pl, спеціальні курси для українців проходитимуть на базі Гданського університету й передбачатимуть 2 напрямки: Criminological Research Methods (Кримінологічні методи дослідження) і Data Analysis and Visualization for Journalism Studies (Аналіз і візуалізація даних для журналістських досліджень).

Ініціаторами таких курсів є професор Гданського університету, доктор наук Рафал Урбаняк та студент магістратури Нікодем Левандовський. Вони й викладатимуть обидва напрямки.

Курс Criminological Research Methods складатиметься з 40 годин: 10 годин теорії (лекції) та 30 годин практики в комп’ютерній лабораторії разом зі студентами університету напрямку “Кримінологія”.

Курс Data Analysis and Visualization for Journalism Studies складатиметься з 30 годин: 10 годин теорії та 30 годин практичних занять у групі зі студентами напрямку “Журналістика” Гданського університету.

Відвідувати можна обидва курси одночасно або тільки один. Свій вибір потрібно буде зробити в реєстраційній формі. Реєстрація охочих на такі безкоштовні курси триватиме онлайндо 31 грудня 2022 року. Заповнити форму треба тут: http://bityl.pl/pkXtw.

Кандидатів, які пройдуть відбір, оголосять 16 січня. Старт занять запланований на 20 лютого, а звершення - на 15 травня 2023 року.

Претендувати на навчання на спеціаліста з Data analysis можуть громадяни України, які прибули до Польщі після 24 лютого 2022 року й мають відповідний штамп у паспорті. Це перевірятиметься на початку занять. Ще однією обов'язковою вимогою є знання англійської мови.

Вікових обмежень для потенційних учасників немає, натомість кандидати не можуть бути діючими студентами польських вишів або вишів в інших країнах. 

Усі заняття проходитимуть стаціонарно, тож учасники повинні мати можливість регулярно відвідувати їх. 

У випадку додаткових питань щодо курсів пишіть організаторам на [email protected]