У грудні у Польщі можна зробити собі 10 днів відпустки

Ті, хто вирішить взяти три дні вихідних з 27 по 29 грудня, зможуть розраховувати на тривалий відпочинок.

У грудні у Польщі можна зробити собі 10 днів відпустки

Правильне планування відпустки дозволить робітникам у Польщі продовжити відпочинок від роботи навіть до 10 днів. Хоча до Різдва залишилося декілька тижнів, деякі працівники планують свої різдвяні канікули заздалегідь. Цього року вони можуть бути дуже довгими, з вихідними, які можуть тривати аж до Нового року, пише inpoland.net.pl.

Відповідно до Закону про державні свята, перший і другий дні Різдва в Польщі є державними святами. У 2023 році вони припадають на понеділок 25 грудня та вівторок 26 грудня відповідно. Це означає, що останні довгі вихідні в році триватимуть чотири дні – без необхідності користуватися відпустковими відгулами.

Наступним державним святом буде початок Нового 2024 року, тобто 1 січня. Однак цей день припадає на понеділок, що дає працівникам можливість продовжити свої різдвяні канікули. Яким чином? Ті, хто вирішить взяти три дні вихідних, з 27 по 29 грудня, зможуть розраховувати на відпочинок з суботи 23 грудня 2023 року до понеділка 1 січня 2024 року. 

Таким чином можна буде відпочивати аж 10 днів поспіль, а часу вистачить на все – і на святкування, і на релакс, на відвідини родичів і навіть на подорож.