У Канаді запровадили нову стипендію для студентів-біженців з України

Кожен із 60 успішних заявників отримають по 5 тисяч доларів на оплату навчання після закінчення школи.

У Канаді запровадили нову стипендію для студентів-біженців з України

У Канаді запровадили нову стипендіальну програму для студентів-біженців з України, які вирішили здобувати вищу освіту в цій північноамериканській країні.

Про це повідомила Канадсько-українська фундація.

Нову стипендію оголосили спільно Канадсько-українська фундація та Шевченківська фундація. Президент Шевченківської Фундації Борис Балан повідомив, що запроваджені низка спеціальних грантів для допомоги українцям, прибулим до Канади від початку повномасштабного вторгнення РФ.

"Ця стипендія задовольнить критичну потребу українських студентів, яким тепер необхідно реалізувати свої освітні амбіції в новому краї", – сказав Балан.

Так, початковий внесок Канадсько-української фундації у розмірі 300 тис. дол. дозволить кожному з 60 успішних заявників-українців отримати по 5 тис. дол. на оплату навчання після закінчення школи.

У фундації зазначили, що багато українських студентів прибули до Канади після 24 лютого 2022 року за дозволом на екстрене подорожування (CUAET). Це дозволяє їм працювати, навчатися та залишатися в країні до повернення додому, коли там стане безпечно.