У Копенгагені відкрили нове житлове містечко для українців

Встановлені кухні з побутовою технікою, в кімнатах є як двоспальні, так і односпальні ліжка, шафи та інші меблі, санвузли, підключені всі комунікації.

У Копенгагені відкрили нове житлове містечко для українців

У столиці Данії Копенгагені відкрили нове житлове містечко для українців, які через повномасштабну війну РФ були змушені залишити свої будинки та виїхати з країни.

Про це передали на Facebook-сторінці Посольства України у Данії.

У дипломатичному представництві зазначили, що наразі місцева влада Копенгагена працює над питанням про додаткове надання тимчасового житла для більш ніж однієї тисячі біженців з України.

Приміщення у новому містечку облаштовані всім необхідним для проживання. Встановлені кухні з побутовою технікою, в кімнатах є як двоспальні, так і односпальні ліжка, шафи та інші меблі, санвузли, підключені всі комунікації.

Інтер'єр виконаний у характерному "скандинавському стилі" з властивим мінімалізмом та практичністю, кольорова гама - біла та чорна.

У дворі є місце для відпочинку та ігор для дітей, пісочниця та гірки, встановлена альтанка, є "зелена зона". Саме житлове містечко складається з двоповерхових будівель.

На урочистій церемонії відкриття житлового містечка були присутні посол України Михайло Видойник, представники мерії Копенгагена та голова комітету "Amager Øst".